FB

Kontakt

Pierre Fabre Dermo-Cosmétique Polska Sp. z o.o.

ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

+48 22 559 63 60

NIP 526-24-09-388

serwis.konsumencki@pierre-fabre.com

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000021960

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych w powyższym formularzu przez Pierre Fabre Dermo Cosmetique Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-762), ul. Belwederska 20/22 oraz Pierre Fabre Dermo Cosmetique France , w celu cyklicznej wysyłki treści o charakterze marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą elektronicznych środków komunikacji (wiadomości e-mail, sms, mms) z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (takich jak telefony, tablety, komputery), oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych służących do komunikacji, takich jak komputer, laptop, telefon itp. oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, czyli przesyłania mi informacji o treściach marketingowych przy użyciu mojego adresu e-mail przez Pierre Fabre Dermo Cosmetique Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-762), ul. Belwederska 20/22 oraz Pierre Fabre Dermo Cosmetique France
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Pierre Fabre Dermo Cosmetique Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-762), ul. Belwederska 20/22 oraz Pierre Fabre Dermo Cosmetique France z siedzibą we Francji i w tym celu udostępniam swój adres e-mail.

Regulamin i Polityka Prywatnosci

Użyteczna innowacyjność od 1930 roku

Nasze produkty polecane są przez lekarzy dermatologów i farmaceutów osobom borykającym się z takimi problemami jak: wypadanie włosów, łupież, przetłuszczająca się skóra głowy, nadmierne złuszczanie naskórka, trądzik, skóra sucha/egzema, przebarwienia skóry, fotostarzenie, skóra skłonna do swędzenia.